BeeMusic | ANIA FILIPOWSKA
132
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-132,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.4,vc_responsive

ANIA FILIPOWSKA

Ania Filipowska3, fot.archiwum prywatne Ania-Filipowska2 Anna-Filipowska4AniaFilipowska1

ANIA FILIPOWSKA

Finalistka 5 edycji „Mam Talent”. Akrobatyka, taniec, ruch sceniczny to od zawsze jej największe pasje. Reprezentowała Polskę na zawodach krajowych i międzynarodowych. Od 2002 do 2009 roku była członkiem Kadry Narodowej wielokrotnie zdobywając Mistrzostwa Polski oraz czołowe miejsca finałowe na zawodach rangi światowej takich jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata oraz Puchary Świata w kategorii junior oraz senior. Jest ogólnopolskim sędzią akrobatyki sportowej oraz regionalnym sędzią aerobiku sportowego.

Od 2009 roku jest członkiem grupy Teatru Ruchu Ocelot biorąc udział w przedstawieniach takich jak Sotis, Shaman Show oraz licznych galach artystycznych. W roku 2010 pracowała w Cyrku Sarassani w Linz w Austrii jako artystka numerów akrobatycznych, a w roku 2011 w Cyrku Berousek w Pradze w Czechach jako akrobatka numerów powietrznych. W jej wykonaniu zobaczymy nie tylko taniec na rękach, z szarfą i „numery” w powietrzu, ale także zapierający dech w piersiach „waterball” – jedyny pokaz w Polsce!