BeeMusic | Fireflies
158
single,single-portfolio_page,postid-158,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.4,vc_responsive

Fireflies

Fireflies1 6 10 Fireflies2

FIREFLIES

Teatr Cieni Fireflies powstał w 2010. Grupa składa się ze studentów i absolwentów Czernihowskiego Uniwersytetu Technologicznego. Teatr zadebiutował podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Studenckiego „We Are Together” w Briańsku (Rosja), gdzie aktorzy zdobyli Grand Prix. W 2011 roku grupa brała udział w ukraińskiej wersji programu „Mam Talent!”, w której dotarła do półfinałów. W 2012 wzięli udział w rosyjskim programie „The Minute of Fame”.

Spektakle tworzą za pomocą techniki teatru cieni, wykorzystując elementy tańca i akrobatyki. Przedstawienia prezentują różną tematykę: od filozofii, przez relacje międzyludzkie i podróże po świecie, po bajki. Finaliści ostatniej edycji polskiego „Mam Talent” zaskoczyli niebywałymi pokazami nawiązującymi m.in. do historii naszego kraju. Chętnie przygotują show pod klienta, zgodą z tematyką, której Państwo oczekują. Idealni na prestiżowe eventy, na wyłączność w naszej ofercie na Polskę!