BeeMusic | Jola Tubielewicz
140
single,single-portfolio_page,postid-140,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.4,vc_responsive

Jola Tubielewicz

Jola Tubielewicz Jola Tubielewicz Jola Tubielewicz Jola Tubielewicz

JOLA TUBIELEWICZ

Obdarzona rockowym głosem Jola Tubielewicz została finalistką szóstej edycji „Must Be The Music”  jako laureatka dzikiej karty od słuchaczy Radia RMF FM. 26-letnia wokalistka dostałą najwięcej głosów i dołączyła do grona finalistów. W programie Jola śpiewała covery wielkich rockowych przebojów: „Me & Bobby McGee” spopularyzowane przez Janis Joplin i „All Right Now” grupy Free.

„Życzę ci repertuaru, bo talent wokalny masz przeogromny” – mówił w programie Adam Sztaba. „Jesteś prześliczna, sceniczna, nie ma takiego głosu w Polsce” – dodała Kora. Ela Zapendowska apelowała do kompozytorów: „Piszcie dla tej kobiety utwory, bo jest genialna”. Artystka wcześniej próbowała swoich sił m.in. w konkursie Debiuty na festiwalu w Opolu (2008) i telewizyjnej „Szansie na sukces” (zaśpiewała w koncercie finałowym). Pracuje nad materiałem na debiutancką płytę z zespołem Popcorn, a międzyczasie daje żywiołowe koncerty. Polska Janis Joplin tak można powiedzieć o niej w skrócie!