BeeMusic | MARCIN KLIMCZAK – MAGMA
297
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-297,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.4,vc_responsive

MARCIN KLIMCZAK – MAGMA

MARCIN KLIMCZAK

z zespołem powraca po 20 latach, wyruszając w pierwszą trasę koncertową po Polsce! Sukces piosenki AICHA w latach 90. zbiegł się z sukcesem zespołu De Mono, w którym grała reszta grupy. Dlatego po raz pierwszy w roku 2016 będziemy mogli zobaczyć wokalistę z dawnego zespołu MAGMA, w którym kochały się Polki na scenie!

Marcin Klimczak z zespołem wydali dwa albumy studyjne: „Wszystkie chwile” (1996) oraz „Motyle kolorowe” (1998). Wydawnictwa były promowane przez utwory: „Wszystkie chwile”, „Kochać i pragnąć”, „Motyle kolorowe”. Jednak to piosenka „ AICHA” stała się jednym z największych hitów polskiej muzyki rozrywkowej, granym do dzisiaj przez stacje radiowe. Łączna ilość odtworzeń utworu na różnych kanałach portalu YOUTUBE.pl przekroczyła 20 milionów! Pierwsza w historii trasa koncertowa Marcina Klimczaka z zespołem po Polsce w 2016 roku będzie wyjątkowym wydarzeniem! Z uwagi na występy z De Mono, muzycy dawnej grupy Magma nie wyruszyli nigdy na koncerty. To pierwsza okazja od lat, aby ujrzeć Marcina, Piotra Kubiaczyka, Tomasza Banasia i muzyków towarzyszących na żywo oraz usłyszeć największe przeboje grupy. Występy na scenie muzycy rozpoczęli od wizyty w programie Dzień Dobry TVN 9 stycznia!
Zapraszamy do śledzenia muzycznego powrotu tego roku!

Zamów koncert!
Manager – kontakt:
biuro@beemusic.com.pl, tel. 501 734 330

klimczak-tvn-1