BeeMusic | Paulla
274
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-274,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.4,vc_responsive

Paulla

PAULLA

Polska piosenkarka, porównywana przez rzadko spotykaną 5-oktawową skalę głosu do Edyty Górniak. Jej debiutancka płyta „Nigdy nie mów zawsze” pokryła się multiplatyną za sprzedaż 95 tysięcy egzemplarzy!

Wokalistka zebrała wszystkie najważniejsze nominację do najbardziej prestiżowych nagród: Eska Music Awards, Viva Comet czy Superjedynki Festiwalu w Opolu. Na swoim koncie ma główną nagrodę sopockiego Festiwalu Top Trendy i nagrodę specjalną dziennikarzy. Rekordowa sprzedaż płyt dała przepustkę do występu na Sopot Festiwal 2010 w koncercie TOP. W historii festiwalu nikomu nie udało się wystąpić w konkursie Trendy, a po roku w Top. W 2014 r. gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i Polsat Sopot Festiwal, gdzie wystąpiła z samym Garou!

Wszyscy znają jej wielopokoleniowe przeboje: „Od dziś”,„I prosto w serce”, „Dwa słowa dla życia”, „Tak mało o życiu”, „Wracaj, czekam”. W rok 2015 wkroczyła z Sylwestrową Mocą Przebojów Telewizji Polsat, podczas której w Gdyni zaśpiewała swój największy przebój „Od dziś” i hit wszech czasów z repertuaru Whitney Huston „I Wanna Dance With Somebody”. Poza tym w repertuarze koncertowym znalazły się dynamiczne covery (m.in. „We Found Love” – Rihanna, „No Woman No Cry” – Bob Marley) i nowy taneczny singiel nagrany w duecie z DJ-em Adamusem: „Nigdy o Tobie nie zapomnę”.

Zamów koncert!
Manager – kontakt:
biuro@beemusic.com.pl, tel. 501 734 330